Červené Pečky vezou tři body z Janovic

19.09.2009 23:24

Červené Pečky odčinily domácí porážku z minulého kola a obraly domácí o všechny body.

„Kdo neviděl neuvěří. Několikrát nastřelená branková konstrukce, střely z dálky i další šance z prvního poločasu, ale pouze jediná branka. A ke všemu, dle mého názoru v nastavení odpískaná proti nám nesmyslná penalta za přihraný pád. Dál jsme do soupeře bušily, ten bránil zuby nehty a po rychlém brejku vstřelil druhou branku. Je to paradox, soupeř se za první poločas dostal jednou k brance, téměř nepřekročil půlící čáru a my toho nedokážeme využít,“ zlobil se na rozhodčího a špatnou mušku domácích Miroslav Tvaroha, janovický předseda.

„Naše taktika byla dobře bránit, hrát od zadu a rychlým útokem přehrát pomalejší stopery domácích. Domnívám se, že naše obdržená branka padla po neodpískaném faulu na našeho záložníka a ruce domácího hráče. Taktika nám naštěstí vyšla, penalta byla možná přísná, ale stažení hráče tam bylo. Také druhý poločas jsme chtěli co nejdéle držet míč a výsledek, což se nám dařilo. Domácí hru museli otevřít a nám ten dalo by se říci plánovaný brejk vyšel.

V hektickém závěru jsme vedení udrželi. Z vítězství mám radost, zase se nám bude o něco lépe dýchat,“ řekl po utkání trenér Č. Peček Radek Kulhánek.

Branky: 45. + 1. Lipský (PK), 82. Adamec – 30. Churavý. Rozhodčí: Beran. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Č. Pečky: Jón – T.Nádvorník, Malina, Podnecký, Janovský – Adamec, M. Rejthárek, Herčík, Zach (46. Procházka) – Lipský (90. + 4. A. Nádvorník), Illič (65. Kudláček).

MILOSLAV KAPIC

—————

Zpět