Červené Pečky venku již pět kol neprohrály

06.11.2011 20:02

Semice - Fotbalisté Červených Peček opět ukázali, že se jim v letošní sezoně I. A třídy na hřištích soupeřů daří. Již pět kol v řadě neprohráli. Naposledy přivezli bod ze Semic.

 

Semice – Červené Pečky 2:2

“Hlavně je spravedlivý,“ přiznal trenér Červených Peček Miloš Malina.
„Do třicátý minuty jsme byli lepší. Líp jsme kombinovali. Jenomže pak jsme nepochopitelně přestali hrát, spíš se věnovali rozhodčímu a domácí zaslouženě vyrovnali. Pak Semice dokonce nedaly penaltu. Tu Malý Břízovi chytil,“ popsal první poločas Malina. „Po přestávce měly Semice víc ze hry, my však hrozili z brejků. Co mě ale teda hodně naštvalo, bylo to, že se při druhém gólu nezachovali domácí fair play. Na půlce totiž zůstal ležet Slezák, tekla mu z nosu krev, ale místo toho, aby kopli míč do autu, tak hráli dál a někteří naši kluci byli nekoncentrovaní a dostali jsme vyrovnávací gól. My přitom předtím dvakrát při podobné situaci kopli balon do autu. Chvíli po gólu na 2:2 nám rozhodčí vyloučil Vohnického, ale my oslabení dobře ubránili. Dokonce jsme tam měli dvě brejkové situace, které jsme bohužel nevyřešili dobře. Ale i tak jsem spokojený. Bod je dobrý,“ dodal Malina.

Branky: 32. Hromadník, 75. Bříza – 12. Kulhánek, 57. M. Kesner. Rozhodčí: Železný. ŽK: 2:3. ČK: 77. Vohnický (ČP). Diváci: 100. Poločas: 1:1.
Červené Pečky: Malý – Kedršt, Krátký, Holub, Janovský – Adamec (46. Vohnický), M. Kesner (86. Šváb), Rejthárek, Vlasák – Slezák, Kulhánek (74. P. Kesner).

—————

Zpět