Červené Pečky v Bílém Podolí představily nové útočné duo: Kesner - Slezák

22.07.2011 22:12

 Bílé Podolí - Zápasovou premiéru na lavičce Bílého Podolí si ve středu odbyl nový trenér Bohuslav Šváb. Ovšem soupeř na tom byl podobně: Červené Pečky přivedl nový kouč Miloš Malina, navíc hosté představili řadu nových hráčů.

Bílé Podolí - Červené Pečky 3:4 (3:1)

Kobylky nastoupily proti soupeři z vyšší soutěže. "Pro naše hráče to je určitě změna,"upozornil trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb. "Myslím, že včerejším těžším tréninku splnilo utkání naše očekávání," dodal a pokračoval: "Až na patnáct, dvacet minut, kdy jsme sestavu hodně prostřídali a kluci už "tahali" nohy. Jsem ale spokojený, kluci přišli na to, že fotbal není hrou po špičkách, ale že tam musí být také tvrdost."

Nedostatků ve hře Bohuslav Šváb viděl ještě hodně. "Například v posouvání hráčů, to až z toho mám kolikrát husí kůži," řekl. V sestavě otestoval i Trpišovského z Nových Dvorů. "Jde o mého bývalého dorostence, zatím máme povolení z Nových Dvorů si ho vyzkoušet," uzavřel Bohuslav Šváb.

"Je pravda, že v prvním poločase byli domácí lepší i nebezpečnější a zaslouženě vedli 3:1," přiznal manažer klubu z Červených Peček Radek Kulhánek. "Do druhého poločasu trenér trochu změnil rozestavění, což prospělo. Druhý poločas se hrál v režii Červených Peček, které ještě řadu šancí neproměnily a vítězství tak mohlo být ještě vyšší. Domácí ale na hřiště poslali mladší hráče, na druhou stranu jsme my byli spolu poprvé na hřišti, včetně pěti nových hráčů. Ještě minimálně další dva příjdou, hra si musí sednout. Bude to ještě chvíli trvat," upozornil a vypočítal: "Do Červených Peček přišel Novotný z Nymburka, Vlasák z Veltrub, Kesner z Kolína, Adamec se vrátil z ročního hostování a Slezák z Polep. Ještě určitě přijde brankář Malý z Polep, který nám dnes kvůli práci ještě chyběl."

Branky: Jelínek 2, Šálený - Kesner 2, Vohnický 2. B. Podolí: Červinka (46. Jansa) - L. Toman, L. Štoček, D. Mužátko, Svoboda - Jos. Fejfar, Zelený, Trpišovský, Jan Spáčil - Šálený, Jelínek. Střídali R. Toman, Kupka, Jak. Fejfar, Švadlenka, Pilař. Trenér Bohuslav Šváb. Červené Pečky: Hanzl - Procházka, Krátký, Vlasák, Novotný - Hačka, Rejthárek, Vohnický, M. Janovský - Kesner, Slezák. Trenér Miloš Malina.

René Svoboda

—————

Zpět