Červené Pečky slaví první výhru na hřišti soupeře

22.10.2012 19:06

 

Velim – Byly jediným týmem, který v probíhající sezoně I. A třídy nezískal venku ani bod. Po okresním derby to už ale neplatí. Červené Pečky vyhrály ve Velmi a díky tomu přeskočily svého víkendového soupeře v tabulce o jediný bod.

 


VELIM - ČERVENÉ PEČKY 0:1
 

„Nemáme útočníky, což už říkám půl roku a dneska se to projevilo. Tento zápas byl podle mě na nula nula. Jenomže my darujeme soupeřům vítězství. Tím nechci snižovat výkon Červených Peček," uvedl trenér Velimi Jaroslav Češpiva, jenž se musel obejít bez několika opor. „Jeník, který se vrátil z Kolína, je marod. Střelec Slavík je marod, tvůrce hry Tonda Srp jde na operaci a Dejmek je po operaci. To jsou klíčoví hráči. Dneska jsme postavili dorostence. Věřil jsem, že mladí zabojují, ale nešlo to," dodal.

„Dneska jsme podali nejlepší výkon na půdě soupeře. Hráči bojovali s nasazením, nechyběly tam jednoduché kombinace. Kluci nevymýšleli žádné složitosti a snažili  se o koncovku," uvedl trenér Červených Peček Jan Půža.

„Ze začátku nám to moc nevycházelo, ale přesto jsme byli malinko lepší. Bylo vidět, že hrály dva mančafty ze spodku tabulky. Na to, že to bylo tak důležité utkání, tak hráči i rozhodčí k tomu přistoupili zodpovědně.  Žádné záludné zákroky tam nebyly, o čemž svědčí dvě žluté karty. Snad nás toto vítězství odpíchne k lepšímu závěru podzimu, abychom se v klidu mohli dát přes zimu dohromady. Vždyť nám stále chybějí pro zranění hráči a dnes dva nastoupili se sebezapřením,"  dodal.

 

Branka: 52. Hačka. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: Hrabal, Seifert (oba V). Diváci: 80. Poločas: 0:0.
Velim: Svoboda – Kyncl, Hrabal, Seifert, Ulrych – Nedbal (53. Beníšek), Hájek, Teplý, Vácha – Jansta (87. Kosina), Kukal (60. Zajíc).
Červené Pečky: Malý – Vaňkát, Herčík, Zelený, Novotný – Procházka, Rejthárek, Kulhánek, Hačka – Žoha (87. Bílek), Svoboda (73. Hervert).

Autor: René Volf

—————

Zpět