Červené Pečky si proti Poděbradům s chutí zastřílely

28.09.2010 21:00

 

Vypadalo to, že Poděbrady si na Červené Pečky věří až příliš, ledová sprcha je vrátila zpátky na zem. Utkání osmého kola I.A třídy skupiny B totiž znamenalo jednoznačné vítězství domácích.

 

Červené Pečky – Poděbrady 5:0

„Spokojenost je jak s vítězstvím, tak brankovou úrodou. A hlavně jsme doma dokázali potvrdit body, získané před týdnem venku. Terén byl přes nepřízeň počasí poměrně kvalitní, hra měla spád, vyplatila se nám hra na tři útočníky. Máme velkou marodku, chybí šest hráčů, proto jsem měl před utkáním určité obavy a také soupeř v poslední době sbíral body. Díky kvalitnímu výkonu a nasazení jsme zápas zvládli, mrzí mě ale obnovené zranění P. Janovského. Myslím si, že nám pomohly branky v prvním poločase, které nás uklidnily a po přestávce také to, že hosté měli vyloučení,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

„Po našem rohovém kopu nám soupeř utekl, dostali jsme poměrně brzy branku a myslím si, že to měl od této chvíle jednodušší. My jsme si mysleli, že se nám tady nemůže nic stát, nebojovali jsme a celkově jsme to soupeři hrozně umožnili. Po druhé brance bylo vlastně po nás. Do té doby jsme nic neměli, hráli jsme velice špatně a hlavně nebojovali. Po třetí brance si už s námi soupeř dělal co chtěl, přehrál nás především bojovností. Musíme se vrátit zpátky na zem, takovým způsobem hrát nemůžeme,“ řekl po utkání poděbradský kapitán Jan Jirásek.

Branky: 10. a 42.Vohnický, 60. Růžička, 65. a 70. P. Janovský. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 2:4. ČK: 61. Hruška (P). Diváci: 70. Poločas: 2:0.
Červené Pečky: Jón – Votava (54. P. Janovský, 70. R. Kulhánek), Krátký, Růžička, Šváb – Procházka (80. Nádvorník), Herčík, M. Janovský – J. Kulhánek, Vohnický, Zach.

Poděbrady: Hataš – Novák (56. Hruška), Suchánek, Pokorný, Poděbradský – Jiří Fořt, Rulc, Billý, Jirásek – Jan Fořt, Voříšek (55. Archalouz).

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět