Červené Pečky se na první výhru nadřely

31.01.2010 18:23

Fotbalisté Červených Peček své první vystoupení na svém zimním turnaji zvládli. V neděli porazili divizní dorost Čáslavi.

Červené Pečky – Čáslav dorost 2:1

Zápas byl hodně dlouho herně vyrovnaný. Z výhry se nakonec radoval účastník I: A třídy, který těsně porazil aktivní čáslavské mladíky.
„Soupeř byl kvalitní. Bylo vidět, že jsou to mladý kluci. Dělali nám problémy v rozehrávce, kdy stačili napadat naše obránce a záložníky,“ uvedl kouč Červených Peček Radek Kulhánek. „Řekl bych, že Čáslav měla do naší vedoucí branky asi víc ze hry. Od vedoucího gólu jsme ale převzali iniciativu my a postupně jsme kontrolovali hru. Soupeři jsme ve druhé půli vstřelili ještě jednu branku, ale ten v závěru po naší chybě snížil. My jsme do zápasu vstupovali po menším minisoustředění, kdy jsme ve čtvrtek, pátek a sobotu trénovali dvoufázově. Dorost Čáslavi hrál v sobotu přátelák s dorostem Chrudimi,“ dodal Kulhánek.

Branky: 30. Adamec, 75. Vohnický – 88. Ryšan. Poločas: 1:0.
Červené Pečky: Jón – J. Rejthárek, Kubín, Růžička, Lipský – Adamec, Herčík, Janovský – M. Rejthárek, Kulhánek – Kudláček, střídali: Vohnický, Hošek.

—————

Zpět