Červené Pečky rozhodly po přestávce

23.01.2010 18:15

Fotbalisté Červených Peček porazili v prvním přípravném utkání Bílé Podolí.

Červené Pečky - Bílé Podolí 3:0

Přestože do zápasu vstoupili z plné přípravy, vůbec to na nich nebylo znát. Fotbalisté Červených Peček v prvním přípravném utkání v tomto roce jasně porazili Bílé Podolí. Účastníku I. B třídy nastříleli tři góly.

"V prvním poločase bylo vidět, že jsme v dosavadní čtrnáctidenní přípravě neviděli balón. Soupeř stačil fyzicky. Hra byla vyrovaná. Po přestávce ale Bílé Podolí odpalo. My náš výkon korunovali třemi góly. Minimálně další tři jsme ale ještě mohli přidat. Pak by ten výsledek odpovídal předvedené hře," uvedl kouč Červených Peček Radek Kulhánek.

Ten měl v týmů několik nováčků. V obraně se představili Hošek a Kubín a v záloze pak jeho syn Jakub. "Kubín naposledy hrál za Nymburk. Splnil to, co jsme od něj očekávali. Měl by nám pomoct při standardních situacích. Je to vysoký hráč, který může hrát na místě stopera nebo předstopera. Hošek je ze Zábřehu na Moravě. Vypadá slibně, je dobře rychlostně vybavený a co se týká Jakuba, tak to ještě uvidíme," dodal Kulhánek.

Branky: 52. Kudláček, 65. Kulhánek, 80. Kubín. Poločas: 0:0.
Červené Pečky: Jón - Hošek, Herčík, Kubín, Janovský - Adamec, Kulhánek, J. Rejthárek, Zach - Lipský, M. Rejthárek, střídali: Vohnický, Krátký, Kudláček.

—————

Zpět