Červené Pečky procházejí krizí

02.05.2010 20:12

 

Bakov nad Jizerou - Bez bodového zisku se z Bakova vrátili z utkání I. A třídy skupiny B fotbalisté Červených Peček

 

Bakov nad Jizerou – Červené Pečky 2:1

Pořádný ranec smůly se nalepil na stopera Kubína. Jen co se po ošetření vrátil zpět na hřiště, aby pomohl odvrátit rohový kop Bakova, nešťastně zasáhnul při následné střele a byla z toho vítězná branka domácích.

„První dvacetiminutovka byla rozháraná, spousta přerušení hry, ošetřování, příliš se toho nenahrálo. Potom jsme se dostali trochu do hry, měli jsem dva rychlé přechody do útoku, standardku a vyvrcholilo to pěknou střelou do šibenice po přesné kombinaci. O vedení jsme přišli znovu zbytečnou ztrátou míče, na chvíli nás zachránila ještě tyč, dorážka už znamenala vyrovnání. Při rozhodující brance celého utkání stálo při domácích štěstí. Míč z rohového kopu skončil znovu po našem zásahu za brankovou čárou, po centru z opakovaném rohu následovala střela z hranice šestnáctky a míč do vlastní branky usměrnil Kubín. Domácí si už vítězství pohlídali, někdy i za cenu určitého zdržování a kouskování hry, nepomohla nám ani mírná převaha po přestávce. Je to škoda, soupeř byl hratelný. Procházíme krizí, už minulý zápas s Uhlířskými Janovicemi jsme nehráli dobře a to nás teď čekají silní soupeři a o záchranu hrající Týnec,“ řekl po utkání trenér Č. Peček Radek Kulhánek.

Branka Č. Peček: 29. Vohnický. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Červené Pečky: Vokáček – Hošek (46. Krátký), Kubín, Růžička, Janovský – Procházka (62. Adamec), J. Rejthárek, M. Rejthárek, J. Kulhánek (70. Pudil), Zach – Vohnický.

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět