Červené Pečky pokračují v mizérii

06.09.2009 00:23

Poděbrady - Červené Pečky prochází krizí. Že prohrály druhé utkání za sebou snad tolik nevadí, ovšem celkový počet deseti inkasovaných branek je hrozivý. A to ještě gólman Jón zneškodnil v utkání jinak střelecky disponovanému Janu Fořtovi pokutový kop, když míč po jeho střele vytěsnil na břevno. Zatím co se Červené Pečky v tabulce propadají, Bohemia stoupá vzhůru.

 Poděbrady – Červené Pečky 3:0

Poděbrady potvrdily vzestup formy a po vítězství v Brandýse zvítězily i na domácím trávníku. Odnesl to celek Červených Peček, který byl po většinu utkání pod tlakem. Domácí mohli svého porazit ještě větším rozdílem, ale v koncovce několikrát zklamali.

„Soupeř nás vyloženě přehrával v první dvacetiminutovce, potom už to nebylo tak hrozné. Může ale říci, že vítězství domácích je zasloužené, my jsme jejich branku ohrozili když řeknu hodně, tak dvakrát. První branka byla nešťastná, druhá po faulu zase zbytečná. Chtěli jsme hrát aktivně, s nasazením a obětavě, bohužel nic z toho tam nebylo. Nebyli jsme schopni vytvořit si tlak, dělaly nám problém dvě přihrávky, nedostávali jsme se před soupeřovu branku,“ řekl k utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 16.vlastní (T.Nádvorník), 40.a 47.Jan Fořt. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0

Poděbrady: Špaček – Pokorný, Hruška, Suchánek, Poděbradský (80. Novák) – Jelínek (75. Chvojka), Rulc, Jirásek, Jiří Fořt – Jan Fořt (70. Zapadlo), Vaněk

Č. Pečky: Jón – T.Nádvorník, Podnecký, Malina, A.Nádvorník – Procházka, Herčík, Adamec (46. Lipský), Janovský – Zach (90. Dušek), Kudláček (65. Bílý).

MILOSLAV KAPIC

—————

Zpět