Červené Pečky opět inkasovaly v nastavení

25.03.2012 19:17

 

Benešov - Fotbalisté Červených Peček v dalším kole I. A třídy získali na půdě Benešova bod.

 
 
 

Benešov B – Červené Pečky 2:2

Mohli mít ale tři. Jenomže ve druhé minutě nastavení dostali vyrovnávací branku na 2:2 a domů si tak vezou pouze jeden. „Před zápasem bych bod bral, teď mě ta ztráta mrzí,“ hlesl kouč Červených Peček Miloš Malina.

Jeho tým sice nevstoupil do utkání příliš dobře, již po devíti minutách hry inkasoval. Jenomže pak se do hlavní role pasoval Kubát a dvěma góly nepříznivé skóre obrátil na stranu hostů. Už to vypadalo, že se Červené Pečky budou radovat, nakonec přišla v 92. minutě krutá rána v podobě vyrovnání.

„První poločas jsme měli vyhrát 4:1. Oba naši útočníci a Hačka běželi sami na branku, navíc Kulhánek nastřelil tyč,“ objasnil Malina. „Po změně stran jsme už byli pod tlakem. Paradoxně Kubát měl další šanci a po faulu na něj měla být nařízená penalta. Nakonec jsme po skrumáži a sérii standardních situací dostali vyrovnávací branku,“ dodal Malina.

„Kdyby se naše zápasy hrály pouze devadesát minut, tak jsme druhý v tabulce,“ podotkl Slezák a narážel na fakt, že Červené Pečky ztratily takto v nastaveném čase již čtvrtý zápas.

Branky: 9. Vrňák, 90. (+2) Mastný – 26. a 55. Kubát. Rozhodčí: Malý. ŽK: 1:4. Diváci: 80.Poločas: 1:1.
Červené Pečky: Malý – Krátký, Herčík, Holub, Vaňkát – Vohnický (78. Janovský), Slezák, Rejthárek, Hačka (70. Kesner) – Kubát (83. Svoboda), Kulhánek.

Autor: René Volf

—————

Zpět