Červené Pečky nepotvrdily body z venku

11.11.2012 18:09

 

 

Červené Pečky – Dvakrát hráli venku a dvakrát vyhráli. Nyní tuto skvělou bilanci měli potvrdit v domácím utkání proti Sázavě. Nakonec se jim to ale nepovedlo. Fotbalisté Červených Peček v dohrávce 12. kola I. A třídy prohráli s třetím týmem tabulky.

 
 
 

Červené Pečky – Sázava 1:3

„Je to škoda. Na to, že je soupeř třetí, tak byl hratelný. My bohužel neproměňovali šance," hlesl trenér Červených Peček Jan Půža.
Domácí sice jako první inkasovali, ale pak vyrovnal Kubát a vypadalo na obrat. ten však nepřišel. Naopak. Hosté dalšími dvěma góly po změně stran rozhodli o svém vítězství.

„Prvních patnáct minut nás soupeř přetláčel silou, vyhrával osobní souboje. A právě po jednom našem prohraném, kdy jsme na půlce ztratili míč, vstřelil vedoucí gól. Od dvacáté minuty jsme hru vyrovnali a po rychlém útoku Adam Kubát dával na jedna jedna. Pak jsme měli dvě pološance, které jsme bohužel neproměnili. Chvíli po změně stran jsme měli další dvě možnosti, kdy to hosté vykopávali z brány. Bohužel nám to tam nespadlo a ke konci jsme ze dvou brejků dvakrát inkasovali. Je to škoda, protože při troše štěstí jsme body mohli získat," poznamenal Jan Půža.

„Vstřelili jsme rychlou branku, ale ta nám spíše uškodila, protože zbytek poločasu jsme hráli nepřesně. Ztráceli jsme balony. Také jsme si zvykali na umělou trávu a osvětlení. Mnoho z nás tam bylo po roce. Kontrola míče nebyla ideální a také jsme prohrávali osobní souboje. Domácí do přestávky zaslouženě vyrovnali, protože byl zápas vyrovnaný a soupeř nebezpečně živý. V poločase jsme si řekli, že chceme dát balon na zem, zpřesnit hru a nebát se balon přidržet. Naši hráči si to vzali k srdci," uvedl hrající sázavský trenér Pavel Chuchla.

„Od druhé půle jsme začali kombinovat, soupeře přehrávat a tvořit si šance. Vyústilo to v dvě pěkné branky a Červené Pečky už pak přestávaly kondičně stačit. Navíc jim nepřidaly ani ty obdržené góly. V klidu jsme utkání dovedli do vítězného konce, ale kvalita byla až ve druhé půli," dodal.

Branky: 24. Kubát – 8. Foltýn, 74. Král, 79. Konečný. Rozhodčí: Richtár. ŽK: 1:3. Diváci: 60.Poločas: 1:1.
Červené Pečky: Malý – Vaňkát, Herčík, Zelený, Novotný – Žoha (65. Procházka), Rejthárek, Kulhánek, Hačka –  Kubát (82. Kesner), Svoboda (82. Bareš).

Autor: René VolfMichal Pavlík

—————

Zpět