Červené Pečky na jaře válí. Ještě neprohrály

01.04.2012 19:39

Červené Pečky - Jarní neporazitelnost fotbalistů Červených Peček v I. A třídě stále trvá. Ani ve čtvrtém utkání neprohráli. Naposledy na domácím hřišti porazili Bakov nad Jizerou.

Červené Pečky – Bakov nad Jizerou 3:1


Až se bude po sezoně v Červených Pečkách vzpomínat na duely s Bakovem, budou to vzpomínky velmi příjemné. Vždyť oba duely červenopečečtí vyhráli. „Hlavně to vítězství u soupeře bylo důležité. Tam se pode mnou houpala židle,“ zavzpomínal s úsměvem trenér Miloš Malina. „Po Bakovu už jsme potom postupně začali sbírat body.“

Stejně jako skončil první zápas, dopadla i odveta. Domácí vyhráli především díky výbornému výkonu v první půli 3:1. Hosté navíc dohrávali bez vyloučeného Smetany. „Naše vítězství bylo naprosto zasloužené, především za první poločas jsme si ho zasloužili. Po změně stran jsme nehráli už  aktivně, i když jsme tam ještě měli nějaké šance, které jsme nedali. Nakonec zbytečnou penaltou jsme v závěru inkasovali. To mě štve,“ konstatoval Malina.

„My snad neudržíme nulu,“ kroutil hlavou brankář Petr Malý.

Proti Bakovu to byl zápas Adama Kubáta. Dva góly dal a ukázal, že je nejvýraznější zimní posilou. Ve čtyřech jarních kolech dal šest gólů! „Kubát jde nahoru. To je vidět. Chce hrát. Je to koncový hráč, takový nám na podzim chyběl,“ podotkl Malina.

Branky: 21. a 31. Kubát, 10. Hačka. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:5. ČK: 56. Smetana (B).Diváci: 60. Poločas: 3:0.
Červené Pečky: Malý – Krátký (80. Janovský), Herčík, Holub, Vaňkát – Vohnický (64. Kesner), Rejthárek, Slezák, Hačka – Kubát, Kulhánek (70. Svoboda).

—————

Zpět