Červené Pečky mají recept na týmy z okresu

30.05.2012 16:48

Velim - Červené Pečky mají na soupeře z okresu recept, po výhře v Radimi vezou body i z Velimi. Tu v dalším kole I. A třídy skupiny B ještě čeká sousedské derby s Radimí.

Velim B – Červené Pečky  1:2

„Oproti minulému kolu to bylo se sestavou o něco lepší, hrál i Slavík. Jenže zase jsme se dopustili dvou chyb, o kterých ale stále s hráči hovořím a prohrávali jsme nula dva. Druhá polovina už byla o něčem jiném, přešli jsem na tři obránce a myslím si, že jsme tlak stále navyšovali. Bohužel jsme jen snížili, další branka nepadla ani po vyloučení soupeřova hráče. Prohráli jsme, ale myslím si, že remíza by zápasu slušela více," řekl po utkání trenér Velimi B Jaroslav Češpiva.

„Myslím si, že první poločas byl z naší strany opravdu dobrý, vyjádřili jsme to i brankově. V druhém jsme se dostali pod tlak, zvláště po vyloučení Vlasáka, ale dobře jsme to odbránili," uvedl trenér Červených Peček Miloš Malina.

Branky: 48. Slavík – 37. Kubát, 43. Hačka. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 1:3. ČK: 72. Vlasák (ČP). Diváci:80. Poločas: 0:2.
Velim B: Jansa – Kyncl, Dejmek, Regner, Vácha – Kozel (63. Jansta), Srp, Teplý, Volavka – M. Hrabal (75. Ulrych), Slavík.
Červené Pečky: Malý – Vohnický, Novotný, Vlasák, Vaňkát – Kesner (73. Krátký), Herčík, Rejthárek, Hačka – Slezák, Kubát (89. Holub).

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět