Červené Pečky dostaly šest branek

16.02.2010 23:42

 

Červené Pečky - Fotbalisté Semic, účastník krajského přeboru, sehráli další přípravné utkání s Červenými Pečkami na jejich umělé trávě, kterým dali šest branek. Červené Pečky se chystají na jarní odvety v I.A třídě.

 
Červené Pečky – Semice 2:6

Utkání bylo bohaté na branky, padlo jich celkem osm a šest z nich jich dali fotbalisté Semic. Nejlepším střelcem zápasu byl hostující útočník Koštíř, který se trefil hned třikrát. Ovšem dvakrát z pokutového kopu.

„Výsledek je sice jednoznačný, ale utkání tak jasné nebylo. Hlavně v prvním poločase to bylo docela vyrovnané,“ přiznal semický trenér Josef Pavliš. „Rozdíl byl ale v tom, že my jsme dokázali ve druhém poločase proměnit své příležitosti. Moc spokojený jsem ale nebyl, protože se nám nechtělo běhat dozadu, vázla kombinace a zbytečně jsme ztráceli míče,“ řekl Pavliš.

„Bylo to školení z produktivity od zkušenějšího mužstva,“ řekl kouč Červených Peček Radek Kulhánek. „Výsledek neodpovídá průběhu zápasu, ale Semice trestaly naše chyby v rozehrávce. Góly jsme dostávali hlavně mezi sedmdesátou a osmdesátou minutou, kdy jsme dali šanci mladým hráčům a to bylo příčinou inkasovaných gólů. Neměl jsem ze zápasu špatný pocit, takové zápasy potřebujeme hrát, soupeř byl výborný. Ale určitě se v některých fázích zápasu projevila herní kvalita soupeře,“ dodal červenopečecký trenér.

Branky: Lipský, Herčík – Koštíř 3 (2 z PK), Horejc, Holan, M. Bubeník. Poločas: 1:2.

Červené Pečky: Jón – Růžička, Herčík, Kubín, Lipský – Adamec, M. Rejthárek, Kulhánek, Janovský – J. Rejthárek, Kudláček, střídali Hošek, Svoboda, Vohnický.

Semice: Zemánek – Novák, T. Semecký, Novotný, Neuhausel – Kapička (46. M. Bubeník), J. Semecký, Jůza, Horejc (46. Bošina) – Koštíř, Holan (60. Šimůnek).

—————

Zpět