Červené Pečky dostaly pořádnou lekci

18.04.2011 22:48

 Bakov nad Jizerou - Krutým vystřízlivěním skončilo utkání I. A třídy skupiny B pro hostující fotbalisty z Červených Peček.  

Bakov nad Jizerou - Červené Pečky 6:0

Zápas, ke kterému vzhlíželi s nadějemi na slušný výsledek, přinesl drtivou porážku a po dvou předchozích vítězstvích návrat zpátky na zem. Navíc několik minut před koncem musel po druhé žluté kartě odejít předčasně ze hřiště Herčík.

„Jsem zklamaný, myslím si, že hráči byli po dvou vítězných zápasech příliš namlsaní a podlehli určité euforii. V jedenácté minutě už byl stav 2:0. Potom jsme hru začali trochu kontrolovat, nicméně domácí přidali třetí branku. Naděje mohla svitnout po přestávce. Místo snížení na rozdíl jedné branky po našich dvou šancích, kdy jsme šli sami na branku, přišel ale čtvrtý gól a bylo po zápase, už jsme to jenom dohrávali. Je to škoda, případným vítězstvím v tomto utkání nevalné úrovně jsme si mohli posílit naši pozici v tabulce, ale po předvedeném výkonu jsme si bodovat nezasloužili,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 4:4. ČK: 83. Herčík (ČP). Diváci: 60. Poločas: 3:0.
Červené Pečky: Jón – T. Nádvorník, Herčík, Pokorný, M. Janovský (58. Krátký) – Procházka, Rejthárek, J. Kulhánek, Kutil – Vohnický, Hačka.

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět