Béčko na lídra soutěže nestačilo

03.11.2012 14:34

 

Červené Pečky B – Břežany II 1:5

„Z důvodu zapadané travnaté plochy se hrálo na umělce, což kvalitě fotbalu prospělo. Škoda jen, že toho dokázali více využít hosté, kteří jsou svým kádrem o soutěž výše než zbytek týmů v okresním přeboru," uvedl vedoucí Červených Peček Miloš Zuza. „My jsme hráli se soupeřem vyrovnanou partii jen první půli, kdy oba týmy neproměnily dvě gólovky a ujala se jen střela ze sedmadvaceti metrů do naší šibenice. Druhou půli už se prosazoval soupeř svými kvalitními kombinacemi, ze kterých měl i gólové šance, které také neomylně proměňoval. Naši kluci si ještě za stavu 1:3 vytvořili tři tutovky a mohli zápas zdramatizovat, ale opak byl pravdou. Břežany už vidím o soutěž výš, ale myslím, že jejich zákeřné zákroky 
v přerušené hře nemají zapotřebí. Tím mne opravdu zklamaly," dodal.

„Utkání se hrálo na umělé trávě, ale i tak bylo hřiště hodně podmáčené s kalužemi. Přesto se obě mužstva od začátku snažila o otevřený útočný fotbal," uvedl vedoucí Břežan Vladislav Pikner. „Našim hráčům chvíli trvalo, než si na tento povrch zvykli. Ve 23. minutě otevřel skóre parádní trefou ze třiceti metrů Svoboda. Po změně stran jsme již domácí přehrávali kombinační hrou, která přinášela i další branky do domácí sítě a vedla k zisku dalších mistrovských bodů," dodal Pikner.

Branky: 70. Procházka –    23. Svoboda, 58. Kulvajt, 62. Milner, 85. Karban, 89. Moravec. Rozhodčí:  Vosejpka. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1.
Červené Pečky B: Hanzl –   Koubský, Pokorný, Podnecký, Krátký – Procházka (80. Převrátil), Hošek (63. Bulíř), Žoha, Hervert – Svoboda (55. Bílý), Kulhánek.
Břežany II: R. Pikner – Trejbal, Svoboda, Beutel, Jansta (59. Novák) – M. Pikner, Mišák (40. Karban), Šír – Volf, Kulvajt, Milner (65. Moravec).

—————

Zpět