Béčko doma nezaváhalo

26.10.2011 21:13

Červené Pečky "B"   -   Sendražice  „A“      3 : 0    ( 1 : 0 )

 

 

Naše rezerva začala tentokrát hned od začátku lépe než soupeř a hrálo se převážně  na soupeřově polovině hřiště. Vypracovali jsme si i pár příležitostí, ze kterých lze ohrozit branku soupeře, ale žádná z nich nebyla natolik nebezpečná, že by se z ní hostující brankář zapotil. Až přišla půlka první půle, kdy si Kubči ( Tančí s míčem )  vzal míč na kraji velkého vápna, zatáhl ho přes 3 protihráče  ke středu a křížnou střelou neomylně zavěsil téměř do šibenice branky hostů. Po této brance jsme se trochu uspokojili a do pokutového území se už tak netlačili. Soupeř toho také moc nenabídl a vypracoval si vlastně jen jednu nebezpečnou akci, kterou mu ještě naše obrana před zakončením zlikvidovala. Takže se šlo na grog.

Po přestávce  se hra odehrávala hodně ve středu hřiště, ale to nám vyhovovalo, protože jsme mohli podnikat rychlé protiútoky na které soupeř nestačil reagovat. Z jednoho takového dal krásnou branku „malý“ Kulis a to tak, že dlouhý 40 –ti metrový pas trefil obloučkem z 25-ti metrů přes vybíhajícího gólmana do opuštěné branky. Další náš rychlý protiútok skončil nebojácným průnikem Vohni do velkého čtverce soupeře, kde ho skolil stoper, na což reagoval výjimečně dost přesný hlavní rozhodčí Kratochvíl ukázáním na značku pokutového kopu. Ten s přehledem proměnil Matěj. To se psala cca 70‘ a mohli jsme zápas dohrát bez strachu o výsledek. I soupeř rezignoval a tím nám umožnil se dostat do několika gólových příležitostí, ve kterých i přes svůj dobrý výkon několikrát zklamal Márty. Holt bude muset se Zděndou trénovat zakončení na „zdi“. Závěrem zase zhodnotím celé utkání, které přineslo průměrnou podívanou se zaslouženou výhrou domácích, kteří byli téměř celý zápas lepším týmem a hlavně nebezpečnějším před brankami.

 

Branky :  Kubelka, Kulhánek junior, Bílý

Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon :

Hanzl ( 6 ) – Pokorný- K ( 7 ), Kosík ( 7 ), Podnecký ( 7 ), Koubský ( 7 ), Kubelka 70‘ ( 7 ), Vlasák ( 7 ), Vohnický ( 7 ), Rauch ( 7 ), Kulhánek J. ( 7 ),Bílý ( 7 )   -   střídali : 60' - Bulíř ( 7 ), 70‘ Charouzd ( 7 ), 75‘ Převrátil ( 7 )

Trenér, vedoucí mužstva  : Martin Meszároš ( 7 )  , asistent rozhodčího : Miloš Zuza (7 )

Rozhodčí :   Kratochvíl  ( 7 )

—————

Zpět