Zkrat Červených Peček

29.03.2010 19:52

Červené Pečky – Brandýs/Boleslav B 2:2

„První poločas byl velmi dobrý, druhý byl opakem prvního. Měli jsme čtyři brankové příležitosti, dali jsme dvě branky, třetí branku Janovský neuvěřitelně odmítnul a vypadalo to nadějně. V polovině poločasu jsme sice měli výpadek, ale ke konci jsme hru znovu kontrolovali. Ve 45. minutě přišel ovšem nepochopitelný zkrat. Brankář v nepřerušené hře odložil míč k nohám stopera a chtěl se věnovat přetržené tkaničce na kopačce. Útočník soupeře vyrazil k míči a stoper ve snaze míč odkopnout tohoto hráče trefil, míč se odrazil do prázdné branky. Myslím si, že tato situace nás stála tři body. Soupeř byl po obrátce aktivnější a byl v šancích více než my, nastřelil i tyč. Naše dvě brejkové situace zůstaly nevyužity a v 80. minutě přišel trest v podobě dalekonosné střely po naší chybě v rozehrávce,“ řekl k utkání Radek Kulhánek.

Branky za Č. Pečky: 6. a 34. J. Kulhánek. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1.
Červené Pečky: Jón – Hošek (57. J. Rejthárek), Kubín, Růžička, Janovský – Herčík – Adamec, Zach, J. Kulhánek (82. Lipský), M. Rejthárek – Kudláček (65. Vohnický).