Zásmuky si hladce poradily s týmem Červených Peček

05.03.2011 16:00

Červené Pečky - V posledním turnajovém derby dvou mužstev z I.A třídy přesvědčivě zvítězily Zásmuky, pro Červené Pečky byl náročný víkendový program tak trochu nad jejich síly.

Červené Pečky – Zásmuky 2:6

„Nedělí jsme vlastně zakončili přípravný minicyklus, trénovali jsme v pátek a dva tréninky byly v sobotu.Máme v kádru nějaká zranění, chřipky, proto jsem dnes musel zaskočit v sestavě i já. K utkání jsme ale přistupovali vážně, soupeř proposlední termín před soutěží nám odřeknul, pro nás to dnes byla vlastně už taková generálka. Nechtěl jsem, aby se opakovaly výpadky jako s Bílým Podolím nebo Radimí. Mimo jednoho okamžiku, kdy asi hned v druhé minutě šel soupeř sám na branku si myslím, že jsme měli první poločas pod kontrolou. Pečky ale hrály celkem dobře, mají perspektivní, mladý tým. Řekl bych, že na inkasovaných brankách se podepsalo naše vystřídání hráčů, ale potom jsme za to zase vzali
a nebylo pochyb, kdo v tomto střetnutí zvítězí,“ řekl po utkání trenér Zásmuk Luboš Vondra.

„První poločas se nám příliš nepovedl, potom se nám ale podařilo během jedenácti minut stáhnout náskok soupeře na jednu branku. Šanci na vyrovnání jsme promarnili a stejně jako včera, zhruba od šedesáté minuty, jsme znovu inkasovali. Bohužel se ukázalo, že celkem tři zápasy od středy pro nás byly velkým soustem. Podepsal se na tom i přístup hráčů, protože ještě dnes se někteří nevrátili z dovolené. Středa byla ještě dobrá, ale poslední dva zápasy jsme vlastně odehráli v jedenácti lidech, víkend nás zastihnul nepřipravené,“ vysvětloval okolnosti neúspěšných zápasů trenér Č.Peček Radek Kulhánek

Branky: Hačka, Žoha – Polák 2, Melich, Lev, Kukla, Pechar. Poločas: 0:3. Červené Pečky: Vokáček – T.Nádvorník, Krátký, M.Janovský, A.Nádvorník – Hačka, J. Kulhánek, Rejthárek, Kutil – Žoha, Vohnický.Střídal: Rauch. Zásmuky: Kopecký – Hemelík, Vondra, Hanuš, Kotek – Pechar, Kukla, Melich, Čapek – Polák, Augustýn. Střídali: Sobotka, Benda, Lev.