Zásmuky dostaly bůra

09.10.2011 13:47

Červené Pečky - Zásmuky    5 : 0  ( 0 : 0 )

První šanci zápasu měli zásmučtí, ale Hanzl výborným zákrokem na brankové čáře svůj tým podržel. Jak vša ukázal další vývoj utkání, byl to jeho jediný vážnější zákrok. Náš tým sice v prvním poločase ztrácel mnoho míčů nepřesnou kombinací a místo kombinační hry, která ho jindy zdobí se prezentoval nakopávanými balony na aktivního Svobodu, ale i přesto si vypracoval několik vyložených šancí. Hervert trefil břevno, Jelínek netrefil bránu a ani Svoboda tentokrát nedokázal své možnosti zužitkovat. Hosté se snažili těžit z našich chyb při odvracení dlouhých míčů, ale zmohli se jen na náznaky šancí, do koncovky se v podstatě neprosadili. Do druhé půle vlétli naši kluci nažhavení co nejdříve vstřelit branku a přimáčkli svého soupeře před jeho branku. Hervert opět trefil pouze břevno a další střely míjely branku Zásmuk. V 55. min trenér Půža přeskupil řady tak, že jsme začali hrát pouze na tři obránce a vepředu na tři útočníky. Za dvě minuty na to už jsme vedli. Svoboda přelstil obránce, zatáhl míč po pravé straně a předložil míč Hervertovi, který protrhl střeleckou smůlu. Za dalších pět minut jsme kopali roh a po něm dopravil podruhé do sítě míč Podnecký. V 70 min. šel na hřiště Hradílek, který chvíli po svém příchodu pěkně zakombinoval na pravé straně s Adamcem a pak posadil centr přesně na hlavu Svobody, který koníčkem překonal gólmana hostú potřetí. Od té doby už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a v závěru dokázal Svoboda zkompletovat svůj hattrick. Celkově tak dorostenci po zásluze získali tři body za vítězství 5:0.

Branky: Svoboda 3, Hervert, Podnecký

Sestava: Hanzl - Panic (60. Pešek), Charouzd, Smetana (46. Adamec), Bláha, Novák, Podnecký (78. Bílek), Málek (72. Hradílek), Hervert, Svoboda, Jelínek (75.Krátký)