Žáci přehráli Volárnu

10.10.2010 19:58

Červené Pečky - Volárna  4 : 1  (2:0)

Po výhře ve středeční dohrávce v Radovesnicích čekal v domácím utkání na naše hráče tým z Volárny. I v tomto zápase jsme měli kombinačně navrch, míč byl častěji na kopačkách našich hráčů, ale do koncovky jsme se přes vysoké stopery hostí dostávali těžko. V desáté minutě prošel centr z pravé strany do malého vápna, kde operoval M. Kůrka a  ten ho nekompromisně poslal do sítě - 1:0. Za dalších deset minut to bylo 2:0. To když D. Teplý posal z rohu přesný centr na  stopera P. Bílka a ten se hlavou nemýlil. Ve druhém poločase jsme pokračovali v bojovném výkonu a ten nám přinesl další branky. Třetí gól přidal z penalty D. Teplý, když tak potrestal faul brankáře na unikajícího V. Janečka. Poslední gól přidal střelou k tyči M. Hendrych, který tak využil jednu z mnoha možností. Ke konci jsme vystřídali, hosté se dostali více do hry a povedlo se jim snížit na konečných 4:1.