Žáci vezou tři body z Ovčár

07.04.2012 18:40

Ovčáry - žáci   0 : 4  ( 0 : 3 )

Minulý týden hostili doma žáci Velký Osek, vedoucí tým tabulky, a po dobrém výkonu mu dokázali sebrat první body v soutěži a vstřelit vůbec první gól. Ve druhém jarním utkání zajížděli na půdu druhého celku v tabulce, do Ovčár. Za chladného počasí a deště se hrál urputný fotbal plný osobních soubojů, ani jednomu z mužstev se nedařilo nějak více kombinačně přehrávat svého soupeře. Po čtvrthodině se po chybě domácích stoperů dostal za obranu M. Hendrych a s přehledem podle brankáře vstřelil první gól utkání. To nás uklidnilo, přitlačili jsme omácí k jejich brance, ale na malém hřišti se nám přes zhuštěnou obranu nedařilo se dostat do zakončení. Ve 25. se k odraženému míči dostal Čermák, poslal přihrávku na Hendrycha a ten opět nezaváhal. Když si to tito hráči v poslední minutě prvního poločasu zopakovali, mohli jsme jít do kabin v klidu. Hned v úvodu druhé půle z malého vápna zakončil pěknou akci Přiklopil a bylo rozhodnuto. Pak ještě přidal Hendrych další gól, který ale rozhodčí kvůli "údajnému" faulu neuznal. Výsledkem utkání byla tak naše výhra 0:4 a výborný vstup žáků do jarní poloviny soutěží, když v přímé konfrontaci s tými na prvních dvou příčkách tabulky dokázali získat čtyři body.

Branky : Hendrych 3, Přiklopil

Sestava: Kulhánek - Saulich, Přiklopil, Matoušek, Barták, Pešout M., Janeček, Kůrka, Slanař, Hendrych, Čermák

střídal: Pešout L.