Žáci ve druhé půli zachránili bod

12.11.2011 12:42

Červené Pečky - Polepy  3 : 3 ( 0 : 3 )

Ve svém posledním zápase přivítali žáci v oslabené sestavě sousedy z Polep. Hned ve druhé minutě rozehrávali poleptí trestný kop, Calda před Pospíšilem přizvedl hlavou míč, a ten skončil v síti. V podstatě se téměř přes kopírák opakovala situace z minulého týdne. Na druhé straně se dvakrát probil do šance Hendrych, ale v koncovce se mu nedařilo. To na druhé straně naši obránci neplývaly jistotou a z toho vznikaly šance hostí. Po jednom z nepodařených odkopů se do míče opřel jeden z polepských hráčů a trefil přesně pod břevno - 0:2. Za další tři minuty využili hosté další zaváhání naší defenzívy a bylo to o tři góly. Na druhé straně ve velké příležitosti nezpracoval míč Saulich a ani Hendrych v další možnosti nedokázal dopravit míč do sítě. Ve druhé půli jsme stáhli hru na tři obránce a postavili tři útočníky. Hned zpočátku jsme se ve snaze něco z výsledkem dělat tlačili do útoku. V první velké šanci byl Saulich, ale v samostatném úniku netrefil branku. V osmé minutě už se mu vedlo lépe a dal náš první gól. Když o pět minut později přidal Hendrych druhý gól, naši hráči trochu ožili. Polepy zareagovali změny ve skóre výměnou brankáře a začaly se ostávat do vyložených šancí také. V těch náš tým podržel Pospíšil, který několika dobrými zákroky udržel naději na obrat v utkání. Deset minut před koncem jsme z pravé strany rozehrávali trestný kop. Polepskému brankáři vypadl míč z rukou a nejrychleji u něj byl malý Jirka Chochola, který zblízka vyrovnal. Od té doby hosté přidali a začali nás tlačit, ale velkou šanci jsme měli i my. To když velmi dobře hrající Slanař vyvezl míč, poslal ho do křídla Saulichovi a ten poslal do samotatného úniku Hendrycha. Tomu se bohužel nepodařilo ani nadvakrát překonat brankáře, a tak když jsme se štěstím v závěru přežili dvě velké šance Polep, skončilo utkání remízou.

Branky : Saulich, Hendrych, Chochola

Sestava: PospíšilPešout M., Calda, Kulhánek, Slanař, Kůrka, Hendrych, Janeček, Čermák, Saulich, Slanařová

Střídal: Chochola