Žáci doma opět vítězně

30.10.2011 08:11

Č. Pečky - Volárna   5 : 1  ( 3 : 1 )

Na svého soupeře vlétli žáci velmi zostra a přimáčkli ho k jeho pokutovému území a první gól na sebe nedal dlouho čekat. Už ve čtvrté minutě se prosadil Hendrych, a když v deváté minutě přidal další gól Saulich, zdálo se být utkání jenom otázkou skóre. Jenomže hosté vyměnili brankáře, začali se lépe pohybovat a kombinovat a naše obrana rázem měla starosti. V 16.min podnikli hráči Volárny rychlý výpad po pravé straně a pěknou kombinaci zakončili i gólem a snížili. Naši v tuto chvíli vypadali ospale, hůře se pohybovali, u míčů byli pozdě a rovněž přihrávky nebyly úplně nejpřesnější. Před přestávkou se přeci jen podařilo našim klukům náskok zvýšit, když se po pěkné narážečce z vápna trefil opět Hendrych. Ve druhém poločase jsme přeci jenom zlepšili pohyb, začali lépe kombinovat a soupeře jsme přehrávali a nepouštěli ho téměř k ničemu. Vypracovali jsme si i spoustu šancí, ale v koncovce jsme nebyli většinou dost důrazní. Čtvrtý gól přidal Kůrka, který zůstal osamocen na desítce a uklidil míč přesně k tyči. Na konečných 5:1 upravil Calda, jehož střela z přímého kopu byla tečována ve zdi a na změnu směru už nedokázal brankář reagovat. Celkově tak žáci zaslouženě vyhráli a nebýt hluchých minut v prvním poločase, mohlo být vítězství i výraznější.

Branky: , Hendrych 2, Saulich, Kůrka, Calda

Sestava : Pospíšil -  Kulhánek, Přiklopil, Matoušek, Barták, Slanař, Hendrych, Kůrka, Janeček, Saulich, Calda

střídali : Čermák, Slanařová, Pešout L., Pešout M.