Vysoká prohra dorostu

20.09.2010 20:56

FK Kolín - Červené Pečky  4 : 0  (1:0)

Po porážce doma minulý týden jsme chtěli přivézt nějaký bod zvenku. Bohužel jsme opět nezvládli začátek zápasu. Po jedné ze standardních situací v souboji o míč fauloval Krátký a byla z toho penalta. Tu domácí proměnili a dostali se tak už v deváté minutě zadarmo do vedení. Kluci se pomalu dostávali do tempa, postupně přišly i šance, ale dostat míč až do branky se nám nepodařilo. Po změně stran jsme opět nezvládli začátek. Hned z prvního útoku Rauch nedokázal uhlídat hráče na malém vápně a bylo to 2:0. I přesto jsme nesložili zbraně a vypracovali si několik velmi dobrých příležitostí, ale když už jsme gólmana domácích překonali, zastoupili ho dvakrát na čáře obránci. S postupujícím časem už jsme začali hrát vabank a to se nám stalo osudným, v závěru jsme ještě dvakrát inkasovali, poslední gól dvě minuty před koncem opět z pokutového kopu.