Vydřené body z Krakovan

09.05.2012 22:20

Krakovany „A“   -  Červené Pečky „B“      0 : 1   ( 0 : 1 )

Do Krakovan jsme odjížděli pouze s 13-ti hráči, protože ve stejný čas odjelo i naše áčko do Zásmuk. Z toho vyplývá, že naše ambice byly jasné. Urvat 3 body za každou cenu. Soupeř má sice na jaře horší výsledky, ale naše Béčko tam nevyhrálo ani nepamatujeme. Jarní skóre Krakovan 3:9 z 6-ti zápasů dávalo tušit, že mnoho gólů nepadne.

Od začátku utkání se domácí ujali taktovky a snažili se nám vnutit svůj systém hry. To nám až zas tak nevadilo, hlavně když jejich útoky končili na velkém vápně, nebo velmi špatnou koncovkou. My jsme hrozili z rychlých protiútoků a jeden se nám podařilo i proměnit ve vedoucí branku. Kubči s Žohinhem dostali míč na polovině hřiště, ten si dvakrát vyměnili a koncovka do protipohybu gólmana byla nechytatelná. Prostě se jen potvrdily přezápasové tipy na střelce zápasu. Žohinho 0:1. Pár zajímavých akcí jsme mohli ještě v první půli vidět, ale branku jsme už neviděli.

Druhá půle začala za slabého deště a po chvíli už přímo lilo. To samozřejmě nic nepřidalo na kráse fotbalu. I když trávník byl v perfektním stavu, tak hodně akcí končilo nepřesností také díky mokru. Krakovany si s tím poradily o trochu lépe a zase se tlačily k našemu pokutovému území a občas i do něj. V těchto okamžicích nás několikrát podržel VojČech v naší brance a také neschopnost domácích trefit z velkého vápna naši branku. Nicméně i my jsme měli několik příležitostí vstřelit branku, ale ani závar po rohu, kdy domácí zachraňovali 3x na brankové čáře, druhým gólem neskončil. Výborný hlavní rozhodčí z OFS Nymburk sice ještě nastavil skoro 5 minut, ale to už na výsledku nemohlo nic změnit, protože jsme domácí do očekávaného závěrečného náporu nepustili, ba naopak jsme mohli z brejků rozhodnout.

Závěrem lze říci, že naše vítězství bylo vybojované a soupeř byl na tom herně lépe. Tři body se ale počítají a to hlavně ve spojení s prohrou Třech Dvorů ve Vrbovce. Takže hoši, HOLA, HOLA, okres už nás volá !!!!

Branka :  Michal Žoha 37'