Vítězný závěr béčka

20.06.2010 18:48

Červené Pečky B - Starý Kolín    5 : 0  ( 2 : 0 )

Závěrečné utkání letošního jara bylo zároveň rozlučkové pro tři hráče. Zatímco Pospíšil a Zuza končili s aktivní kariérou, Kudláček na podzim s největší pravděpodobností zamíří na hostování do jiného klubu. Utkání, ve kterém ani jednomu týmu už o nic nešlo, se od začátku hrálo ve volnějším tempu. První zahrozili hosté, když hned dvakrát po sobě orazítkovali břevno naší branky. Pak už jsme otěže zápasu převzali my. V 32.min napřáhl ke střele zpoza vápna Hnilička a brankařem vyražený míč vrátil do sítě Zuza. Po dalších deseti minutách vystřelil z hranice šestnáctky levačkou Kudláček a jeho střela zapadla přesně k tyči - 2:0. Ve druhé půli jsme postupně navyšovali skóre, když o pravidelné navyšování skóre se střelecky staral už jen jeden hráč - Kudláček. V posledním zápase sezóny jsme tak vyprovodili Starý kolín pěti góly.

Branky: Kudláček 4, Zuza

Sestava: Kratochvíl (46. Hanzl) - Koubský, Podnecký, Král, Hnilička, Bulíř, Pokorný, Pospíšil (50. Nádvorník A.), Rauch, Kudláček, Zuza (50. Bílý)