Vítězný vstup dorostu

11.04.2010 22:03

Žiželice - Červené Pečky     0  :   9    ( 0 : 3 )

Ve svém prvním jarním mistrovském zápase náš dorost zavítal do Žiželic, kterým na podzim nasázel deset gólů. Vzhledem k věkové a fyzické převaze, kterou naši hráči měli, bylo i v tomto utkání hlavní otázka výše skóre. První poločas by se dal nazvat poločasem Rudy Herverta. Prvních dvacet minut spálil neuvěřitelné šance, když nedokázal trefit ani sám před prázdnou brankou. Pak však ve dvacáté páté minutě přeci jen propasíroval míč do sítě, vzápětí využil zaváhání domácího brankáře a přidal druhý gól. Před poločasem se opřel tentýž hráč na hranici velkého vápna do míče a uklidil ho do sítě potřetí. Nikdo s ostatních hráčů i přes velkou převahu nedokázal domácího brankáře překonat. Ve druhém poločase přidal hned z kraje R. Hervert další dva góly a pak teprve se trefili i další hráči. Zrodila se tak vysoká výhra 9:0 a téměř opakování výsledku z podzimu.

Branky: Hervert 5, Šimůnek Dan 2, Rauch, Adamec

Sestava: Hradílek - Panic (60. Šimůnek David), Růžička, Hnilička, Smetana, Kopecký ( 60. Hanzl ), Šimůnek Dan, Adamec, Převrátil (46. Horáček ), Rauch, Hervert