V souboji o čelo tabulky B-tým zdolal Tři Dvory

27.03.2012 20:23

Tři Dvory – Červené Pečky B     1 : 2

Po opatrném začátku plynoucí z úvodu sezóny a důležitosti utkání hra nabírala pomalu na tempu. Snaha obou týmů o kombinační hru ztroskotávala na mnoha nepřesnostech vzhledem k terénu a z naší strany i nerozehranosti na travnatém povrchu. Po čtvrthodině hry zahrozili domácí střelou z 18-ti metrů , která po teči našeho obránce skončila na tyči. Odpovědí byla naše větší iniciativa ve hře po stranách jež vyústila ve 25. minutě  do standardní situace. Po dobře rozehraném rohovém kopu si na odražený míč na hranici pokutového území naběhl Aleš Procházka  a krásnou střelou otevřel skóre     0 : 1. Domácí se stále více tlačili do našeho pokutového území a z centrovaných míčů byli velmi nebezpeční. Tlak soupeře vytvářel prostor pro rychlé kontry, kterých jsme do poločasu nedokázali využít. Po změně stran při vyrovnané hře předvedl v 55. minutě hezkou individuální akci Tomáš Vlasák. Zatáhl míč po levé straně, obešel tři soupeřovy hráče a přesnou přihrávkou našel Jirku Kubelku, který neomylně trefil  0 : 2. Přišlo uklidnění hry, ovšem z naší strany až příliš a soupeř si v 65. minutě vynutil pokutový kop z něhož snížil na 1 : 2. V nervózním závěru nabídl sudí domácím až příliš mnoho standardních situací ze kterých hrozili. Ovšem i v těchto chvílích, tak jako v průběhu celého utkání nás podržel ve spolupráci s obránci brankář Vojta Hanzl. V 80. minutě mohl z dobré šance rozhodnout Tomáš Vlasák, ale neproměnil. Utkání bylo vyrovnané a ne příliš pohledné, což jsme očekávali. Větší vůlí po vítězství a trochou štěstí jsme přivezli cenné tři body.

Branky: Procházka, Kubelka

Sestava: Hanzl – Bulíř, Pokorný, Podnecký, Koubský – Rauch (77.Kosík), Vlasák, Hošek, Procházka – Kubelka, Žoha (72.Hervert)