Spanilá jízda béčka pokračuje

12.09.2011 12:01

Červené Pečky „B“  -  Ovčáry „A“       5 : 2 ( 3 : 1 )

O posvícenské neděli nás čekal soupeř, který je známý svým nepříliš fotbalovým způsobem hry, který mu ordinuje jejich kapitán, trenér, starosta, a kdo ví co ještě …. ukecaný padesátník Sláva Machurka. Bohužel se toto vše potvrdilo hned od začátku zápasu, kdy se Ovčárečtí stále váleli po zemi a debatovali s rozhodčím. To utnul až žlutou kartou pro Machurku slušně pískající rozhodčí Pařez. Co se týká vývoje skóre, tak jsme nezačali dobře a po čtvrt hodině po lehkém nedorozumění v obraně jsme dostali branku ze samostatného úniku jejich jediného nebezpečného útočníka. To nás ale nezaskočilo a hráli jsme stále svůj fotbal – tj. kombinační hra po zemi, kterou jsme se pomalu dostávali do šancí. Vyrovnat se nám podařilo ve 23.min, když se krásně trefil z poza velkého vápna  umístěnou střelou k tyči Pigot ( Tomáš Koubský ). Letos to byla již jeho druhá branka a to hraje levého beka :-o .Otočení skóre zápasu si vzal na starost stále ještě dorostenec Jarda Svoboda, který dvěma krásnými akcemi přes střed hřiště nedal soupeřově obraně ani gólmanovi šanci vyniknout. To byla odehrána půlka první půle a od té doby jsme měli hru i vývoj skóre pod kontrolou.

O půli jsme vystřídali angínou oslabeného Tomáše Kosíka mladým Milanem Převrátilem, který ukázal, že pokud trochu potrénuje, tak bude přínosem pro náš tým. Druhým střídáním dal Mesik do hry více gólového Matěje Bílého, což se později potvrdilo.

Druhou půli jsme ještě vícekrát dokázali rozebrat obranu soupeře, než v půli první, ale neschopnost překonat osamoceného hostujícího brankáře Černého byla velká. Tváří v tvář se před Černým časem objevili : Procházka, Svoboda a hlavně 2x Bulíř. Nicméně i tak jsme další dvě branky dokázali přidat. Jednou to byl po pěkném průniku po levé straně Míra Rauch, který zvolil mazácké zakončení lehkým dloubnutím kolem vybíhajícího gólmana na zadní tyč. Podruhé to byl Matěj Bílý, který svým důrazem ve velkém vápně předčil obranu hostí a dával už na 5 : 1. Konečnou podobu skóre určila další chyba naší obrany, kterou svou rychlostí vyškolil Ovčárecký blonďák, který by měl jistě i na hraní ve vyšší soutěži, než je třetí třída v Ovčárech.

Nutno dodat, že celý zápas se hrál v 30-ti stupňové vedru, se kterým se domácí tým vyrovnal docela dobře i když někteří hráči nedodržely životosprávu a zúčastnily se posvícenské zábavy. Jeden z nich musel dokonce zůstat na tribuně, protože si asi při noční anabázi natáhl třísla.:-))))

Čí je posvícení ???!!!  Našéééééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Branky : Svoboda 2x, Rauch, Koubský, Bílý