Sousedské derby rezerv pro domácí

14.09.2009 09:43

FK Červené Pečky B – Polepy     3 : 1   ( 1 : 1 )

V dalším sousedském derby jsme přivítali polepské béčko. Po minulé porážce v Týnci, kde jsme o body přišli dost nešťastně, jsme chtěli v domácím zápase uspět. Začátek byl oboustranně poměrně opatrný bez větších šancí. Postupně jsme se začali více tlačit před hostující branku, ale scházel nám potřebný důraz. Ve 25. min. zatáhl míč Franc, poslal do velkého vápna pěkný centr, který hlavou poslal do sítě Svoboda – 1:0. Z vedení jsme se však neradovali dlouho. Hned po pěti minutách zahrozili polepští z rohu, Vokáček reflexivně vyrazil. Za další dvě minuty už bylo vyrovnáno, když jsme po dalším rohu nepokryli hráče na zadní tyči – 1:1. Ve druhé půli začali lépe hosté a získali optickou převahu. Pro nás se tím ale otevřel prostor pro rychlé výpady. Do slibných možností se dostával M. Bílý, ale ve finální fázi se mu nevedlo, střely ani přihrávky nenacházely cíl. V jedné situaci byl však faulován brankařem a nařízenou penaltu spolehlivě proměnil Svoboda. V závěru se polepští hráči ještě více tlačili do útoku, naše obrana ale pracovala spolehlivě. Na druhé straně mohl potvrdit vítězství Svoboda, tváří v tvář brankaři ale neuspěl. Stejnou příležitost dostal pět minut před koncem ještě jednou a tentokrát střelou z voleje poslal míč do sítě potřetí.

Branky: Svoboda 3

Sestava:  Vokáček – Zinzer, Benda, Král M., Koubský, Franc, Dušek, Svoboda Jos., Meszaroš, (46. Rejthárek M. ), Kubelka ( 65. Kosík ), Bílý ( 82. Podnecký),