Smolná porážka v Jestřabí Lhotě

03.10.2012 23:15

Jestřabí Lhota – Červené Pečky B  2:1

„Po dvou našich neproměněných šancích jsme následně inkasovali. Soupeř ale dále hrál pozorně v obraně a dobře kombinoval a bylo těžké výsledek otáčet. Podařilo se nám to díky bojovnosti všech hráčů a pomocí štěstěny. Měli jsme celý zápas mírnou převahu, ale možnosti na vstřelení branek byly na obou stranách. Utkání velmi dobře řídil pan rozhodčí Jonáš," uvedl trenér Jestřabí Lhoty František Machurka.

„Vyrovnané utkání, kdy domácí byli fotbalovějším týmem a také více drželi míč na svých kopačkách. Ale my jsme hrozili rychlými brejky. Bohužel jsme proměnili pouze jeden z mnoha, a to tentokrát na bodový zisk nestačilo. Výsledek hodně ovlivnilo vyloučení našeho Hoška, který
nazemi nesmyslně fauloval protihráče, za což musela následovat druhá žlutá karta a vyloučení. Vítěznou branku vstřelili domácí až v 93. minutě, což bolí o to více," uvedl vedoucí Červených Peček Miloš Zuza.

Branky: 59. Klička z PK, 93. Mojžíš – 17. Rauch. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 3:3. ČK:  64. Hošek (ČP). Diváci: 50. Poločas: 0:1.
Jestřabí Lhota: Málek – Růžička (83. Svoboda), Skalický, Jelínek, D. Týma – Kukal (46. Martikán), Klička, L. Týma ml., Mojžíš – Krupka, Kureš.
Červené Pečky B: Hanzl – Koubský, Pokorný, Podnecký, Bulíř – Bílý, Hošek, Rauch, Kubelka – Procházka, Svoboda (85. Hradílek).