Šest gólů béčka

04.06.2012 21:10

Červené Pečky „B“  –  Volárna „A“      6 : 2   ( 1 : 0 )

Zápas s Volárnou jsme začali sice trochu nervózně, ale postupně jsme převzali iniciativu a začali si vytvářet gólové šance. Bohužel jejich proměňování bylo v první půli slabší a proto jsme ji vyhráli pouze 1:0. Bylo to zásluhou mladého Kulise, který utekl hostujícím zadákům z ofsidové pasti a ze samostatného nájezdu nedat brankáři šanci vyniknout.

Druhou půli už jsme se dokázali prosadit střelecky více, ale i tak zůstalo procento využití šancí tak na 30%. Škoda jen, že jsme nebyli soustředění po celý zápas a nechali soupeře 2x skórovat. I tak si diváci přišli na své a viděli celkově velmi zajímavé utkání, které nabídlo mnoho gólů, dalších šancí a také nervózní výstupy hostujících kopálistů.

Branky :  Kuhánek - 38‘, 49‘, 70‘, 75‘ , Rauch - 57‘, Hradílek – 80‘