S favoritem drželi krok první poločas

17.11.2013 21:17

Ostrá – Nepřekvapili. Alespoň výsledkově. Fotbalisté Červených Peček v patnáctém kole I. A třídy prohráli na půdě druhé Ostré 0:2.

„Domácí byli na druhém místě a proto jsme zkusili jet pro bod. První poločas jsme zodpovědně bránili a dokonce měli jednu pološanci. Šafrnako dával míč brankáři mezi nohama, ale ten skončil těsně vedle. Soupeř jednou nastřelil tyč a dvakrát nás podržel brankář Malý. Nebylo to ale z vypracovaných šancí, ale standardních situací. Myslel jsem si, že když jsme přežili začátek, bude to podobné i po změně stran. Bohužel jsme brzy dostali góla z protiútoku. Od té doby jsme se osmělili, drželi míč, bohužel přišla chyba Herverta, který pouštěl míč z vápna, kde stál soupeř, vrátil ho zpět do vápna a ten se od Šafranka odrazil do brány. Je to škoda, protože domácí mě nepřesvědčili. Herně Rejšicím nebo Suchdolu nemohou konkurovat," uvedl trenér Červených Peček Radek Kulhánek. „Ale finančně jsou na tom dobře. Je tam placený trenér i někteří hráči. Dokonce jedou na čtyřdenní léčebný pobyt do Maďarska," dodal Kulhánek. Branky: 56. Kouba, a 83. vlastní Šafranko. Rozhodčí: Malý. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Červené Pečky: Malý – Bílek, Holub, Herčík, Zelený – Šafranko, Rejthárek, J. Kulhánek, Hervert (84. Rauch) – Chadraba, Svoboda (65. Hradílek). Autor: René Volf