Roh, hlava, gól. Ve druhé minutě bylo jasno

15.04.2012 10:49

Červené Pečky – Jednoznačně pokořili v sobotu svého soka svěřenci kouče Miloše Maliny. Poslední Uhlířské Janovice na půdě Červených Peček schytaly pět gólů.

Červené Pečky – Uhlířské Janovice 5:1

Druhá minuta. Rohový kop. Novotného hlava. Gól. A bylo rozhodnuto. Domácí se ujali vedení a už jej jen navyšovali. „Průběh utkání ovlivnil hodně ten rychlý gól. My jsme pak hosty do ničeho nepustili,“ popisoval trenér Červených Peček Miloš Malina.

Na konci poločasu se pak z dorážky radoval Rejthárek. Novotný ve druhé půli přidal druhou trefu hlavou, chvíli na to ho napodobil Hačka a v závěru se ještě v sólo akci prosadil Slezák. Hosté jednou brankou jen korigovali hrůzostrašně vypadající výsledek.

„Řekl bych, že to pro hosty je až krutý výsledek. Oni hráli velmi sympaticky, snaživě. Nezabetonovali to, a to nám právě vyhovovalo, že jsme nehráli do plných. Nicméně oni skutečně chtěli hrát fotbal, snažili se a podali velmi sympatický výkon,“ komentoval Malina.

Branky:2 a65. Novotný, 41. Rejthárek, 68. Hačka, 90. Slezák – 88. Hrstka. Rozhodčí: Zuskin.ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0.
Červené Pečky: Malý – Krátký (71. Hervert), Novotný, Herčík, Vohnický – Kulhánek (77. Vlasák), Rejthárek, Slezák, Hačka – Kubát, Svoboda (65. Janovský).