Remíza žáků ve Velkém Oseku

30.05.2010 21:13

Velký Osek - Červené Pečky 2:2 ( 0:1 )

I v dalším jarnímzápase dosáhli žáci na body. Ve velkém Oseku chyběli dva stabilní hráči obrany a to bylo na souhře trochu znát. I přesto jsme se zásluhou průniku D. Teplého a koncovky V. Janečka dostali brzo do vedení. Domácí měli také šance, ale gól nadali. Ve druhém poločase po pěkné kombinaci s přehledem k tyči zakončil D. Teplý a vedli jsme 2:0. Pět minut před koncem si však kluci i v důsledku únavy vybrali slabší chvilku. Nejprve osečtí hráči korigovali střelou zpoza vápna a hned z dalšího útoku udělal domácí útočník z našich hráčů statisty a vyrovnal. I přes další šance na obou stranách se už výsledek nezměnil.

Branky: Janeček, Teplý

Sestava: Hradílek - Přiklopil, Matoušek, Bílek,  Kulhánek, Slanař (36. Levčík), Teplý, Hendrych, Boček, Podnecký, Janeček