Remíza béčka s Veletovem

06.06.2010 17:06

Červené Pečky B - Veletov   3 : 3  ( 1 : 0 )

Tým Veletova je v tabulce před naším béčkem, a tak kdo čekal vyrovnaný boj nebyl zklamán. V prvním poločase jsme měli mírně navrch, ovládali jsme střed hřiště, brankově jsme se však prosadili pouze jednou zásluhou Kudláčka. Nástup do druhé půle se nám vydařil. Nejprve v jasné příležitosti z malého vápna přestřelil M. Bílý a vzápětí po pěkné kombinaci na 2:0 zvýšil Dušek. V té době se zdálo, že máme zápas pevně v rukách, ale stačila drobná chyba v obraně a hosté snížili. Na naše kopačky se vkradla nervozita, začali se množit chyby a během deseti minut bylo skóre otočené. Nejprve centrovaný míč k překvapení všech skončil v naší síti a za dalších pět minut  hosté potrestali další chybu v naší rozehrávce a dostali se do vedení. Od té doby jsme vrhli všechny síly do útoku. Naše snaha byla zaslouženě korunována úspěchem, když deset minut před koncem po standardní situaci vstřelil gól Podnecký. Za další dvě minuty jsme mohli i my otočit vývoj utkání, ale Bílý svoji příležitost nevyužil. Zápas tak skončil dělbou bodů.

Branky :  Kudláček, Dušek, Podnecký

Sestava : Kratochvíl - Koubský, Podnecký, Král, Bulíř, Kubelka, Dušek, Herčík ( 46. Bílý ), Hnilička, Kudláček, Svoboda ( 60. Rauch )