Remíza béčka s lídrem tabulky

01.05.2013 14:20

Červené Pečky B – Jestřabí Lhota 1:1

„Hosté vstoupili do utkání svižněji a v prvních dvaceti minutách byli lepším týmem. Poté jsme hru vyrovnali a lepším pohybem si vypracovali dobré příležitosti, jež jsme ale nevyužili. Vzápětí se prosadil soupeř a odcházel do kabin spokojenější. Po změně stran náš zvýšený důraz vyústil
v proměněný pokutový kop. Ve zbytku utkání se bojovalo po vápna a končilo se dělbou bodů," uvedl trenér červenopečeckého béčka Martin Meszároš.

„Utkání musím hodnotit
z našeho pohledu jako velmi nevydařené. Chyběl pohyb, chuť porvat se o výsledek. Finální přihrávky byly přímo katastrofální, za celý zápas jsme asi jen dvakrát trefili branku domácích. Už jen to je tragické od mužstva, které má ambice pohybovat se na těch nejvyšších místech. Tedy jestli nemají ty ambice jenom trenéři a vedení oddílu. Někteří hráči se musejí vrátit
z hrušky na zem," čertil se po utkání trenér Jestřabí Lhoty Jiří Kočí.

„Jednoznačně jsme ztratili utkání, které jsme měli vyhrát. Dál to nebudu komentovat, protože jsem na své hráče obrovsky naštvaný. Jediní, kteří snesou přísnější měřítko, jsou Filip  Krajíček a Aleš Krupka, kteří dřeli, bojovali, ale bohužel byli sami. Některým našim hráčům stačí, když jdou za B tým, kde si připadají jako hvězdy, ale když se nedá do hry srdce, tak nemůžeš porazit nikoho," dodal nazlobený Kočí.

Branky: 53. Podnecký – 34. Kureš. Rozhodčí: Netáhlík. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1.
Červené Pečky B: Hradílek – Koubský,  Pokorný, Podnecký, Král – Kubelka, Bulíř, Vohnický, Krátký (75. Charouzd) – Rauch, Hervert (65. Převrátil ).