První příprava dorostu

30.08.2009 11:44

Ve čtvrtek 27.8. sehráli dorostenci 1. přípravný zápas s týmem Církvic z okresního přeboru v okrese Kutná Hora.

Červené Pečky-Církvice 6:1 (5:1)

Na tento zápas se sešlo takřka celé mužstvo, až na dva hráče. Smyslem tohoto utkáni bylo zahrát si fotbal pro radost a nabrat nějaké ty fyzické síly.

Úvod utkání se nám povedl začli jsme aktivně a vypracovali jsem si hned několik příležitostí. První se do listiny střelců zapsal Svoboda. O několik minut poté vstřelil gól i Šimůnek a mohli jsme hrát klidně. Soupeř hrozil pouze na brejky a ty jsme si většinou pohlídali až na jednu situaci kdy naše obrana za zmatkovala a soupeř snížil na 2:1. Hoši po inkasované brance zabrali a soupeře smetli dalšími třemi góly. Po poločase byl stav 5:1.

Do druhého poločasu jsme trochu promíchali sestavu a církvičtí začali hrozit nejenom z brejků, ale i kombinačně. Hra byla vyrovnaná a nabídla pár loženek z kterých se ujala pouze střela Svobody a ten také uzavřel skóre zápasu na 6:1.

Branky:Svoboda 3,Šimůnek,Rauch,Adamec