Polepy otočily zápas

18.04.2010 21:24

Polepy B - Červené Pečky B     4 : 2 ( 1 : 0 )

V sousedském derby rezerv na nás domácí vlétli pěkně zostra, ale úvodní tlak jsme bez úhony přestáli a postupně jsme začínali přebírat iniciativu. Podařilo se nám několik pěkných akcí, ale v koncovce jsme byli opět nedůrazní a nepřesní. Polepy hrozili po dlouhých pasech, kde jejich rychlí a důrazní útočníci dělali našim obráncům velké starosti. Tři minuty před poločasem se poprvé měnilo skóre. To když po souboji polepského útočníka s Podneckým rozhodčí Kratochvíl nařídil penaltu, kterou domácí bezpečně proměnili. Začátek druhé půle patřil nám. První velkou šancí pohrdl Bulíř, když na malém vápně nedokázal po odskoku zkrotit míč. Zanedlouho však Pospíši prostrčil míč mezi dvěma beky a Kudláček křížnou střelou nedal gólmanovi šanci - 1:1. V patnácté minutě jsme vystihli rozehrávku obránců a po krásné kombinaci zvýšil na 2:1 Kubelka. Pak přeci jen polepští hráči přidali a začali nás přehrávat. Nejprve dvakrát v koncovce selhali, ale napotřetí už se jim vyrovnat podařilo. Po centru z pravé strany z malého vápna zakončoval domácí útočník, brankář Kratochvíl jeho pokus reflexivně vyrazil, nešťastně však trefil vracejícího se Koubského a od něj putoval míč do naší sítě. Za dalších pět minut přidali po centru a důrazné hlavičce Polepy třetí gól. My jsme v těchto fázích hry měli velké problémy s rychlými útočníky Polep. Zkusili jsme se tlačit více do útoku a vyrovnat, ale deset minut před koncem jsme po rohu inkasovali počtvrté. Ke konci jsme si ještě vypracovali slibnou příležitost, ale skóre už se nezměnilo.

Branky:  Kudláček, Kubelka

Sestava: Kratochvíl - Koubský, Krátký, Podnecký, Hnilička ( 70. Remler ), Kosík ( 46. Král ), Pospíšil, Pokorný, Bulíř, Dušek ( 10. Kubelka ), Kudláček