Po prohře venku dorost deklasoval Kouřim

22.05.2011 22:05

Červené Pečky - Kouřim     12 : 1   ( 5 : 0 )

V minulém kole dorostenci nestačili na svého souseda v tabulce Tupadly a prohráli na jeho hřišti 4 : 0, když jim chyběl pohyb a důraz. O týden později měli za soupeře další tým, který byl v tabulce pouze o dvě příčky výš, celek Kouřimi. Hned od první minuty se naši kluci pustili do soupeře a vypracovali si obrovské šance. V první minutě neproměnil svou šanci Svoboda, o minutu později se neprosadil ani Podnecký. V páté minutě už otevřel skóre Svoboda, o dvě minuty později se prosadil Kulhánek, a když přidal v patnácté minutě třetí gól Hervert, hosté zápas zabalili a bylo v podstatě po zápase. Náš tým se po pohledných kombinacích dostával do šancí, které střídavě zahazoval a proměňoval a skóre utěšeně narůstalo. Střelecky se zaskvěl především Svoboda, autor šesti branek.