Ospalé nedělní odpoledne

11.10.2011 21:46

Červené Pečky "B"   -   Krakovany  „A“      1 : 1    ( 1 : 1 )

Naši borci si tentokrát asi mysleli, že utkání začíná od půl páté, protože první půlhodinu jako by na hřišti ještě nebyli. Zato náš soupeř z Krakovan vlétl do utkání se vší vervou a bylo jen zásluhou několika výborných zákroků Hanzla a soupeřově neschopnosti, že jsme po půlhodině prohrávali jen 0 : 1. Náš brankář sice zlikvidoval 2 samostatné nájezdy soupeře, ale jinak působil dost nervózním dojmem, no vlastně stejně jako jeho ostatních 10 spoluhráčů na hřišti. Navíc se ve 24‘ zranil  Vlasák, takže Mesi musel poslat na plac vydovolenkovaného Pigota, který se ovšem ukázal ve stále solidní formě i když míč téměř 3 týdny neviděl. Po půlhodině hry jsme poměr sil na hřišti vyrovnali a byly Krakovanům rovnocenným soupeřem. To se projevilo jak zvýšeným pobytem na polovině soupeře, tak i vstřelenou brankou. To si na krásně kopnutý roh Kubelkou naběhl nejmenší muž na hřišti Míra Rauch a hlavou neomylně zavěsil. To se psala 34‘ a od té doby jsme začali soupeře přehrávat.

Naše hra se ještě více zlepšila v druhé půli, kdy už soupeři začal docházet dech, ale problém byl v tom, že naši útočníci si stále jen chodili pro míče dozadu místo toho, aby se tlačili do branky soupeře s cílem tam ten kulatý nesmysl dopravit. Sice jsme párkrát na soupeře vystřelili, ale jen z úctyhodné vzdálenosti, nebo to byly střely, co by ve Finsku zmrzly, což nemohlo velmi slušně chytajícího gólmana soupeře překvapit. Celé zachmuřené odpoledne vykreslil jeden z hráčů Krakovan, který 2 minuty před koncem nesmyslně na polovině hřiště sestřelil Vohnického za což ho jinak často chybující  hlavní rozhodčí Vlk správně vyloučil. Remíza je nakonec spravedlivým výsledkem, protože domácí tým tentokrát nepředvedl takový tah na branku jako jindy a soustředil se spíše na držení míče, které ale utkání nevyhrává.

Branka :  Rauch