Ochotníci z Dolních Chvátlin

31.10.2011 20:08

Červené Pečky "B"   -   Dolní Chvátliny  „A“      7 : 0    ( 5 : 0 )

Nedělní odpoledne bylo jako stvořené pro fotbalové utkání. Počasí přálo jak fotbalistům, tak i divákům, kteří mohli v klidu vystřízlivět po sobotní prohýřené noci. Tím mám na mysli hlavně borce z Áčka. J

Hosté k zápasu dorazili s malým zpožděním ( asi kvůli změně času ) a na hřiště se šli rozcvičovat až 5 min. před začátkem utkání. Prostě si mysleli, že jim budou 3 dřepy na rozcvičení stačit. Opak byl pravdou. Hned od začátku zápasu jsme Chvátliny přitlačili na jejich polovinu a tentokrát i začali dávat góly. Do gólových akcí jsme se dostávali cca co každé 4 min. a nebylo to tím, že bychom předváděli fotbal z jiné planety, ale jen jsme si dokázali dávat jednoduché přihrávky na pár metrů. Vše nám velmi ulehčovali střední stopeři soupeře, kteří měli ve dvou lidech cca 200 kilo, takže jsme se dostávali do šancí i středem hřiště. Výsledkem našich několika šancí byl poločasový výsledek 5 : 0, který dával tušit, že druhou půli už nebude nasazení takové jako na začátku utkání.

To se také potvrdilo i když šance jsme na dalších 5 gólů měli. Jen je proměnit. L Viď Márty, Aleši, Kubo, Luky, Vohňo, a další ? J  Prostě a jednoduše. Dolní Chvátliny nebyl soupeř pro naší rezervu, ale patří o soutěž níže. Za celý zápas si nedokázal vypracovat jednu pořádnou šanci a to ani i když už bylo o výsledku rozhodnuto a naši kluci nehráli na 100%. Výsledek 7 : 0 je pro ně ještě milosrdný a mohou být rádi, že jsme jim nedali desítku. Malo kaňkou na utkání je to, že se zranil Póďa, který by nám mohl příští zápas venku chybět.

Zajímavostí bylo to, že Kráťa stačil během utkání podat ruku a pozdravit se s asi 5-ti diváky, kteří zápasu přihlížely.

Branky :  Kubelka 2x, Kulhánek junior, Charouzd, Hošek, Procházka, Hanzl (p)

Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon :

Hanzl ( 8 ) – Pokorný- K ( 7 ), Bulíř ( 7 ), Podnecký 35‘ ( 7 ), Koubský ( 7 ), Kubelka 45‘ ( 8 ), Hošek ( 7 ), Vohnický ( 7 ), Rauch 70‘ ( 7 ), Kulhánek J. ( 6 ),Procházka ( 7 )   -   střídali : 45' - Charouzd ( 7 ), 35‘ Bílek ( 7 ), 70‘ Převrátil ( 7 )

Trenér, vedoucí mužstva  : Martin Meszároš ( 8 )  , asistent rozhodčího : Miloš Zuza (8 )

Rozhodčí :   Kratochvíl  ( 8 )