Nepovedená generálka béčka

16.08.2009 13:03

Červenopečecké béčko sehrálo v sobotu doma generálku na novou sezonu.Soupeřem mu byla rezerva Radimi a výsledek a hlavně výkon nepřipouští přehnaný optimismus.

Červené Pečky-Radim 2:3 (1:1)

Celé utkání se z naší strany vyznačovalo spoustou nepřesností a zbytečně zkažených přihrávek.Do tohoto rámce zapadl i velice nepřesný rozhodčí Freund,který exceloval hlavně v 12.minutě,kdy vymyslel proti domácím pokutový kop z kategorie těžko uvěřitelných.Ačkoliv brankář Vokáček vystihl směr střely,přesto balón doputoval do branky.Naštěstí se po dvou minutách Svoboda dobře zorientoval v trmě-vrmě,která vznikla před radimskou brankou a vyrovnal.V dalších minutách byla k vidění nemastná neslaná produkce.Soupeřům sice nelze vytknout bojovnost,přesto zajímavých situací před oběma brankami bylo jako šafránu.Po odehrané hodině se ukázal být nebezpečím pro vlastní branku Dušek ,kterému se podařilo překonat Vokáčka a poslat hosty do vedení.Za pár minut prolétl radimský forvard kolem pochodujícího Hniličky a tváří v tvář nedal strážci naší branky žádnou šanci.Mladý obránce poté zmírnil svou chybu,když rychle rozehrál míč,který doputoval až k Duškovi a ten s pomocí obránce hostí korigoval na 2:3.Zbytek zápasu již žádné velké vzrušení nepřinesl a tak si hosté odvezli vítězství a zavdali tak trenéru Vokáčkovi důvody k přemýšlení.

branky:14.Svoboda Jos.,74.Dušek

rozhodčí:Freund   diváci:48   poločas1:1

sestava:Vokáček-Koubský,Benda,Krátký(61.Hnilička),Zinzer(55.Svoboda Jar.)-Kosík(25.Kubelka),Dušek,Meszároš,Svoboda Jos.-Zuza(61.Šimůnek),Podnecký