Malinovi vyšlo střídání, jeho koně otočili zápas

25.09.2011 08:55

Červené Pečky – Tříbodový zisk slaví svěřenci trenéra Miloše Maliny. Na domácím hřišti předvedli skvostný druhý poločas a otočili zápas.

Červené Pečky – Brandýs/Boleslav 4:2

První poločas si za rámeček rozhodně nedají. Ten druhý ale stoprocentně. Řeč je o fotbalistech Červených Peček, kteří v rámci sedmého kola I. A třídy parádně otočili zápas a porazili souseda z tabulky.

„První půle byla opravdu katastrofální. Začátek jsme silně podcenili, měli jsme laxní přístup. Výsledkem bylo zasloužené vedení hostů 2:0. Hosté hráli fotbal, my se jen divili,“ shrnul první půli sobotního utkání trenér Červených Peček Miloš Malina.

Po přestávce se ale na červenopečeckém trávníku začaly dít věci. Nejprve se Adamec trefil po centru ze strany, pět minut na to ho napodobil hlavou Hačka. Bylo vyrovnáno. Za dalších deset minut hlavou slavil úspěch Vlasák. A aby toho nebylo málo, v samostatné akci se ještě prosadil Kulhánek. Zkrátka, obrat z říše snů.

„Po velkém mytí hlav se nám podařilo zápas otočit. A hlavně se nám podařilo střídání, protože střídající hráči dávali góly. S výsledkem jsme tedy spokojen, protože jsme potvrdili naši stoupající výkonnost,“ hodnotil utkání Malina.

Branky: 61. Adamec, 66. Hačka, 76. Vlasák, 83. Kulhánek. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 2:5. Diváci: 80.Poločas: 0:2. Červené Pečky: Malý – Šváb, Krátký, Holub, Janovský (46. Hačka) – Adamec (72. P. Kesner), M. Kesner (64. Vlasák), Rejtárek, Kedršt – Slezák, Kulhánek.