Kulhánek to všechno zařídil

29.08.2010 16:44

V utkání I. A třídy skupiny B Červené Pečky nepotvrdily na nymburském Polabanu pověst úspěšného mužstva na soupeřových hřištích.

Nymburk – Červené Pečky 2:0

„Myslím si, že to bylo poměrně vyrovnané utkání, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Soupeř měl dobře zorganizovanou hru, měli jsme problémy se prosadit. Trochu jsme tomu přizpůsobili taktiku a myslím si, že nám to vyšlo. Mimo branky v první polovině hry jsme měli ještě dvě poměrně vyložené příležitosti. V druhém poločase měl soupeř opticky více ze hry, my jsme chodili do brejků a minimálně to bylo na čtyři branky. Bohužel situace jsme řešili úplně špatně. Výsledek mohl být jiný, na druhou stranu soupeř byl kvalitní a myslím si, že celkově to bylo docela pohledné utkání,“ řekl po zápase nymburský trenér Lukáš Vlk.

„Naše taktika na brejky vzala za své odstoupením P. Janovského, který si v týdnu natáhnul sval. Hra byla dost nesourodá, přesto si myslím, že první poločas jsme s domácími drželi krok. Trestný kop Jónovi asi zaplaval, protože se střelou z takové dálky si musel jinak poradit. Když se nám začalo trochu dařit, přišlo další zranění a střídání. Střídající hráč byl nerozehraný, po jeho zaváhání tahal za záchranou brzdu Krátký a byla z toho penalta. Od té chvíle mohli domácí vstřelit prakticky čtyři branky. Z brejkových situací chodili do přečíslení, ale řešili je tak, jak je řešili. My jsme se v této fázi dostali do dvou slibnějších šancí Janovským. Jednu bravurně zneškodnil brankář, druhou zažehnali obránci. Dnes jsme nehráli dobře, hráči k utkání přistoupili příliš vlažně a domácí si vítězství zasloužili,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 35. a 75. (2 z PK) M. Kulhánek. Rozhodčí: Matějček. ŽK: 2:2. ČK: 75. Krátký (ČP). Diváci: 150. Poločas: 1:0.
Nymburk: Doležal – Ott, Farkaš, M. Novotný – Čejka, M. Kulhánek, Růžička, Bobek (55. Kalina), Mareš – Kubín (85. Černý), Havlík (75. Nedorost).
Červené Pečky: Jón – Šváb (65. Hošek), Krátký, Růžička, Zach – Vohnický, Herčík, Rejthárek, J. Kulhánek, M. Janovský – P. Janovský (15. Svoboda).