Jasná výhra žáků

07.11.2011 22:08

Štítary - Č. Pečky    1 : 5  ( 1 : 4 )

Na silně podmáčeném terénu ve Štítarech začali naši hráči lépe a už v páté minutě se mohli dostat do vedení. Hendrych se probíjel v pokutovém území do šance a byl faulován. Sám se pak postavil k exekuci pokutového kopu, ale vysoko přestřelil. O tři minuty později jsme už prohrávali. Nakopnutý balón před vyběhnuvším Pospíšilem přizvedl Přiklopil, a pak už jen oba bezmocně přihlíželi, jak plachtící míč skončil v naší síti. I nadále jsme však měli herní převahu a naše akce v útoku vedli k velkým šancím. Dvě z nich ale zahodil Janeček, další neproměnil Calda a ani Hendrych úspěšný nebyl. A tak se vyrovnat našemu týmu podařilo až ve 20. min, když Hendrych pronikl po levé straně, zpětnou přihrávkou našel Caldu a ten se štěstím propasíroval míč do sítě. Od té doby spadla z našich hráčů nervozita a přišli další branky. Nejprve Hendrych přízemní střelou z velkého vápna zvýšil na 2:1 a za další dvě minuty roh téhož hráče neomylně poslal do vlastní sítě hlavičkující domácí bek. Účet prvního poločasu uzavřel svým druhým gólem Hendrych a naši kluci tak šli do kabin s pohodlným náskokem. Ve druhé půli dostali větší prostor na hřišti i hráči z přípravky, kteří s námi pravidelně jezdí na zápasy, a tak skóre už nijak nerostlo. Domácí byli v útoku neškodní a i naše akce končili většinou nepřesnou střelou nebo v náruči štítarského brankáře. Po jedné z vydařených kombinací poslal Janeček do samostatného úniku Saulicha, který s přehledem proměnil a dal tak výsledku konečnou podobu.

Branky: , Hendrych 2, Saulich, Calda, vlastní

Sestava : Pospíšil -  Kulhánek, Přiklopil, Matoušek, Barták, Slanař, Hendrych, Kůrka, Saulich, Calda, Pešout M.

střídali : Janeček, Čermák, Slanařová, Pešout L., Svoboda, Chochola