Dorostenci zdolali Velim

30.10.2011 11:57

Č. Pečky - Velim   4 : 1  ( 1 : 0 )

V souboji dvou týmů z popředí tabulky začali tentokrát aktivněji naši hráči, ale velimská obrana byla pozorná. I naše obrana hrála spolehlivě, a tak se ani jedno mužstvo moc do šancí nedostávalo. Velim hrozila především z rohů, které zahrávali velmi nebezpečně. Ve 21.min se nám ale povedla pěkná akce, Málek poslal do šance Mládka a ten ostrou střelou pod břevno rozvlnil síť za velimským brankářem. Od té doby převzali naši hráči iniciativu, ale velké množství nepřesných přihrávek sráželo jejich úsilí dolů. Do poločasu tak už ke změně skóre nedošlo. Do druhé půle jsme vstoupili znovu aktivněji než soupeř a hned po sedmi minutách jsme zvýšili 2:0, to když Hervert našel za obranou Málka, který střelou po zemi uklidnil náš tým. Ještě větší pohodu vnesl do našich řad Svoboda, který využil obrovskou hrubku velimského brankáře a do prázdné branky přidal v 54.min třetí gól. To nás však uklidnilo natolik, že hosté převzali iniciativu a začali nás kombinačně přehrávat. Naše obrana byla ale pozorná a z brejků jsme naopak hrozili my. V jednom z rychlých protiútoků prolétl mezi obránci Svoboda a přidal čtvrtý gól. V závěru měl ještě dvě slibné šance Pešek, ale netrefil bránu. Tři minuty před koncem se dočkala i Velim, když dokázala potrestat nedůraznost v naší obraně. Celkově tak naši dorostenci zaslouženě vyhráli a urželi se na druhém místě tabulky s dvoubodovou ztrátou na Pečky.

Branky: Svoboda 2, Mládek, Málek

Sestava: Hanzl - Panic, Jelínek (81. Bílek), Charouzd (81. Smetana), Bláha, Hervert, Podnecký (40. Pešek), Novák, Málek, Svoboda (84.Horáček), Mládek (70. Hradílek)