Dorostenci ve druhé půli otočili zápas

20.06.2010 19:07

Červené Pečky - Sendražice   5 : 3   ( 0 : 2 )

Do posledního zápasu nastoupili naši dorostenci notně ospale. U všech míčů byli později, občas míč vůbec netrefili, a tak je hned v 7. minutě hosté potrestali. Sendražicků útočník se protáhl kolem Panice a střelou z úhlu překonal Kopeckého, který zaskakoval v bráně za nepřítomné brankaře. I nadále se naši kluci trápili. Vázla kombinace, chyběl důraz v osobních soubojích, střelba byla nepřesná. I když jsme se tlačili do útoku a měli víc míč na svých kopačkách, naráželi jsme do připravené obrany. Po jednobm z rychlých brejků se tak radovali znovu hosté. Útočník Sendražic zatáhl míč, zpětnou přihrávkou našel na velkém vápně nekrytého spoluhráče a ten přesnou střelou nedal Kopeckému šanci. V poločase  vystřídal trenér Bílý nevýrazného Panice  a udělal změny v rozestavení. Vstup do druhé půle byl však stejně špatný jako konec první. První chybu obrany se ještě podařilo zachránit, ale v páté minutě už to bylo 0:3. To když náš brankář neudržel střelu z vápna a ta mu proklouzla pod rukama do sítě. Náš tým však nesložil zbraně a dál se pokoušel dobýt hostující branku. V patnácté minutě se z trestného kopu opřel do bal=onu Hnilička a jeho střelu zastavila až šíť - 1:3. O pět minut později naši útočníci napadali hosty při rozehrávce a ti zahráli malou domů tak nešťasně, že míč skončil v jejich síti podruhé. To naše hráče nabudilo a začali soupeře jednoznačně přehrávat. V další šanci se ocitl Teplý, ale jeho pokus hostující gólman zmařil. I další Teplého atak hosté ustáli, ale míč se vrátil znovu k Teplému, ten ho posadil na hlavu Raucha a bylo srovnáno. Do konce ještě zbývalo dostatek času na dokonání obratu, a to se skutečně našim klukům podařilo a to hned dvěma góly. O oba se postaral aktivní Rauch a dorost tak díky výborně odehraným třiceti pěti minutám v druhé půli porazil Sendražice a zajistil si tak třetí příčku v tabulce.

Branky: Rauch 3, Hnilička, vlastní

Sestava: Kopecký - Růžička (80. Janeček), Panic (45. Bílek ), Hnilička, Šimůnek David (79. Krátký), Teplý, Šimůnek Dan, Adamec, Rauch, Horáček, Hervert