Dorostenci opisovali od béčka

26.10.2009 11:29

Dorostenci FK Červené Pečky v 8. kole okresního přeboru okopírovali sobotní výsledek svých starších kolegů z béčka a nadělili soupeři z Bečvár potupnou desítku.

Červené Pečky-Bečváry 10:0 (5:0)

Naši hoši se před bídnou diváckou kulisou zakousli do svého soupeře a snažili se postupnou kombinací dostat před strážce bečvárské svatyně.Ve 4. minutě našel Převrátil z úhlu skulinu a míči,směřujícímu do branky,ještě na čáře pomohl obránce hostí-1:0.O tři minuty později Převrátil centroval a Rauch nadvakrát překonal gólmana.Po čtvrthodině byl již náskok našich hochů tříbrankový,když Hervert využil nezištné přihrávky Raucha.Téměř vzápětí podcenil brankář Bečvár střelu Horáčka a skóre utkání se opět pohnulo.Po této brance si sice naši chlapci dál vytvářeli šance,bohužel střely končily buď mimo tři tyče a nebo v náručí gólmana.Až tři minuty před poločasovou přestávkou využil Převrátil vyběhnutí brankáře a z 30 metrů zakončil do opuštěné branky.

Hned na začátku druhého dějství se ze skrumáže prosadil Horáček a potom přišly velké chvíle ostrostřelce Raucha.Nejprve nádhernou střelou přímo ze vzduchu zužitkoval rohový kop Převrátila a v 55.minutě po dalším rohu hlavičkoval do šibenice bečvárské branky.Za stavu 8:0 střelecká kanonáda červenopečeckých juniorů na dvacet minut utichla,přestože se hoši dál snažili o lákavou desítku.Tu přiblížil hlavou v 74. minutě Hervert,prodlužující centr Fialy.Jubilejní desátý gól vsítil Hradílek po vybídnutí Herverta.Chlapci dnes svého soupeře prakticky k ničemu nepustili a poprvé po zranění chytající Hanzl si rukama na balón téměř nesáhl.

branky:7.,48. a 55.Rauch,4.a 42.Převrátil,15.a 74.Hervert,16.a 46.Horáček,82.Hradílek

rozhodčí:Neumann F.    diváci:11   poločas 5:0

sestava:Hanzl-Krátký,Růžička(46.Fiala),Hnilička,Smetana(60.Janeček)-Převrátil,Adamec,Šimůnek,Rauch-Hervert,Horáček(64.Hradílek)

muž zápasu:Mirek Rauch